Ana sayfa

Shanghai Chuanglv Catering Equipment Co., Ltd

şirket Profili
1992 yılında kurulan Şanghay Chuanglv Catering Equipment Co, Ltd önde gelen üretici ve teppanyaki ızgara tabloları ihracatçısı seçkin ürünler, zengin deneyim ve mükemmel hizmet ile Çin'de büyüdü. Shanghai Chuanglv, teppanyaki ekipmanları için kendi GREENARK markasına ve ticari ızgaralar için OVEN GRANDMASTER'a sahiptir .


Chuanglv 1992'den bu yana teppanyaki ekipman alanında 26 yıl boyunca araştırdı ve geliştirdi. Şimdiye kadar, Chuanglv var   En büyük teppanyaki zincir mağazası Akasakatei de dahil olmak üzere Çin'in teppanyaki ekipman sahiplerinin% 85'inden fazlası ile işbirliği yaptı. Ayrıca, GREENARK Teppanyaki Ekipmanları, Avrupa, Afrika, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Avustralya vb. Gibi 40'tan fazla ülkeye ve bölgeye ihraç edilmiştir.

Zaten Avrupa için CE ve Kuzey Amerika için CSA tarafından sertifikalandırılmış olan GREENARK TEPPANYAKI EKİPMANLARI ve FIRIN GRANDMASTER GRILLS daha fazla sertifika almaya devam ediyor. Chuanglv, müşterilerine tüm dünyadaki çeşitli ızgara ve teppanyaki ekipmanlarını ve çeşitli ızgaralarını sunmayı amaçlamaktadır.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Chuanglv Teppanyaki, 25 yıldır Teppanyaki Endüstrisi Lideri

- 1992 Chuangvl Grubu'nun öncülü, Şangay Sanzao Yimin Donanım Fabrikası kuruldu.

- 1995 Dünyada alt yorgunluğa sahip ilk el yapımı teppanyaki ekipmanı başarıyla yapıldı. Teppanyaki endüstrisinin ilk devrimi .

- 1996 Yimin Donanım fabrikası adını Shanghai Chuanglv Hotel Equipment Co., Ltd. olarak değiştirdi

- 2000 Shanghai Chuanglv Hotel Equipment Co, Ltd resmen kuruldu ve JULUN markası (daha sonra değişti Çin'in teppanyaki endüstrisinde şu an en büyük teppanyaki markası haline gelmiş olan GREENARK ) tescil edilmiştir.

- 2001 Duman arıtma tekniği başarıyla geliştirildi ve teppanyaki ekipmanına uygulandı. Bu teknik, teppanyaki endüstrisinin çevre dostu geleceğini başlatan bir patent için uygulandı.

- 2002 Dumansız teppanyaki ekipmanı ulusal patentlerin başarıyla uygulandı ve ulusal ödüller kazandı.

- 2003 Özel elektromanyetik (indüksiyon) teknik , teppanyaki ekipmanının işlevsel verimliliğini büyük ölçüde artıran teppanyaki ekipmanına başarıyla geliştirilmiş ve uygulanmıştır ve bu teppanyaki endüstrisinin ikinci devrimidir .

- 2005 Chuanglv teppanyaki ekipmanı ilk kez yurt dışına ihraç edildi .

- 2006 Chuanglv , JULUN teppanyaki ekipmanları için Avrupa CE sertifikası aldı .

- 2007 Gaz teppanyaki ekipmanı için otomatik aleve dayanıklı koruma cihazı , ekipmanı daha güvenli hale getiren teppanyaki ekipmanında geliştirilmiş ve uygulanmıştır. Chuanglv yeni teknoloji için patent aldı. Teppanyaki endüstrisinde üçüncü sanayi devrimi budur .

- 2008 Shanghai Chuanglv Catering Equipment Co, Ltd resmen kuruldu. Yeni tesis kuruldu ve 60,000,000 RMB ile yeni gelişmiş işleme makineleri satın alındı.

- 2009 Teppanyaki ekipmanının gizli hava giriş ve hava valfi yapısı patentleri başarıyla uyguladı.

- 2010 Teppanyaki endüstrisinin One-Stop Service konsepti fikri ilk kez büyüdü ve bu da endüstri ortamını daha dingin bir yöne taşıdı.

- 2013 Teppanyaki endüstrisinin 1. zirve forumu düzenlendi ve Teppanyaki Dünyası magzine yayınlandı.

- 2014 Chuanglv Grubunun 20. yıl kutlamaları düzenlendi ve Chuanglv Teppanyaki İşletme Okulu kuruldu. FIRIN GRANDMASTER markası ızgara ve fırın serileri için tescillenmiştir. Aynı yıl, Chuanglv ISO sistemini geçti ve Kuzey Amerika CSA sertifikası aldı , 2. teppanyaki zirve forumunu düzenledi , Çin'in Teppanyaki Yönetim ve Hizmet Yönetmeliğini hazırladı ve Teppanyaki Dünyası published yayınladı .

- 2015 3. t eppanyaki in ummit forumu , 100 yerli üst düzey yemek işletmesiyle gerçekleştirildi. İlk Chuanglv GREENARK Teppanyaki Usta Aşçı Yarışması , Çin Otel Birliği ile işbirliği yaparak başarıyla gerçekleştirildi.

- 2016 Chuanglv, Çin'deki teppanyaki endüstrisinin standartlarını hazırlamak için davet edildi. Teppanyaki sanayi şimdi resmen bireysel bir endüstridir.

Shanghai Chuanglv Catering Equipment Co., Ltd Shanghai Chuanglv Catering Equipment Co., Ltd Shanghai Chuanglv Catering Equipment Co., Ltd Shanghai Chuanglv Catering Equipment Co., Ltd Shanghai Chuanglv Catering Equipment Co., Ltd Shanghai Chuanglv Catering Equipment Co., Ltd Shanghai Chuanglv Catering Equipment Co., Ltd Shanghai Chuanglv Catering Equipment Co., Ltd Shanghai Chuanglv Catering Equipment Co., Ltd Shanghai Chuanglv Catering Equipment Co., Ltd
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İhracatçı

Satıcı

Markalar : GREENARK, FIRIN GRANDMASTER

No. Çalışanları : 200~300

Yıllık satış : 10,000,000-20,000,000

Yıl kurulan : 1992

İhracat p.c : 10% - 20%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite Hibachi Izgara Tablosu satış için iyi kalite Hibachi Izgara Tablosu satış için iyi kalite Hibachi Izgara Tablosu satış için iyi kalite Hibachi Izgara Tablosu satış için